Hakkımızda

Şirketimiz 1982 yılında kurulmuş olup alüminyum doğrama, pvc kapı, pencere ve panjur imalatı faaliyetleriyle başlamıştır. 2010 yılında gelen talepler üzerine ve Artan iş potansiyeli nedeni ile küpeşte ankraj üretimine başlayarak yaklaşık 3 yılda en kaliteli ankraj üreten firmalardan biri haline gelebilmek için faaliyet alanımızı genişlettik. Politikamızdaki kararlılığımız bu süreç içerisinde bizleri hak ettiğimiz seviyeye getirdi. Gerek kalitemiz, gerekse ürün çeşitliliğine verdiğimiz önem, bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özellik haline getirdi. Bugün tasarım departmanımızın hızı ile tasarımları sadece bize ait ürünlerin yanı sıra piyasadaki oturmuş tasarımları uygun Pazar fiyatları ve mümkün olan en kısa sürede siz müşterilerimize sunmaya ve sizlerin katkısıyla da size daha iyi hizmet vermek için aynı heyecanla çalışmaya devam ediyoruz.


Sadece alüminyum küpeşte ankrajları ile sınırlı kalmayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit edip, piyasa koşullarına uygun her türlü Dış cephe ankraj, Alüminyum küpeşte ankraj, Alüminyum Sac Bağlantıları, Seramik mekanik cephe ankraj enka ve Pvc orta kayıt Sac Bağlantıları yarı mamul veya mamul ürünler ve ihtiyaç duyulabilecek diğer malzemeleri de temin edebiliyor olmamız bizleri rakiplerimizden üstün kılmaktadır.


Yeni teknolojilere verdiğimiz önemle, başlangıçta az sayıdaki makine parkımızı ve üretim kapasitemizi artırdık, dolayısıyla temin sürecimizi kısalttık, hem de en son teknolojiye sahip makineler ile hata ve fire oranlarımızı minimum seviyeye indirerek kalitemizi daha da artırmış olduk.
Dün ve bugün olduğu gibi, gelecekte de sağlam temelli ve uzun soluklu işbirliği temennilerimizle...


WhatsApp
Hemen Ara